Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Fasádne štúdio

Predstavujeme vám on-line Weber fasádne štúdio, ktoré umožňuje jednoducho vizualizovať farebné odtiene omietky rôznych častí fasádnej plochy, na vašej vlastnej fotografii alebo na vybraných vzorových domoch. Fasádne štúdio vám umožní získať predstavu o farbe vašej omietky na vašom dome, ešte pred jej nanesením na povrch domu.

Veríme, že Weber fasádne štúdio Vám pomôže pri výbere farebnej kombinácie omietky pre váš rodinný alebo bytový dom, presne podľa vášho vlastného vkusu. Farebné omietky weber - terranova si namixujete iba kliknutím myšou. 

Farebná vizualizácia vášho domu rýchlo, jednoducho a úplne zadarmo!

Čo je Weber fasádne štúdio?

Weber fasádne štúdio je on-line aplikácia, ktorá umožňuje jednoducho vizualizovať farebné odtiene omietky, rôznych častí fasádnej plochy, na vašej vlastnej fotografii domu alebo na vybraných vzorových domoch. 

Weber fasádne štúdio Vám umožní v jednoduchých krokoch:

1. Vložiť si fotografiu svojho domu a vytvoriť si vlastnú farebnú kombináciu fasády. Konečnú farbu omietky si tak budete na vašom dome vedieť predstaviť.
2. Vybrať si z modelových objektov, ktoré vytvorili architekti, s možnosťou výberu rôznych farebných kombinácií omietky. Ľahká inšpirácia pre farbu omietky vášho rodinného domu.

Stiahnite si Weber fasádne štúdio

Namixujte si farby svojej omietky na vlastnom dome, este pred jej nanesením na fasadu vo weber fasadnom studiu

1. Stiahnite si vlastnú fotografiu

Vložte vlastnú fotografiu domu, vyberte si farbu omietky a vytvorte si ľubovoľnú fasádu! 

Do aplikácie si môžete vložiť fotografiu svojho domu alebo budovy. Pomocou zabudovaných nástrojov si zvolíte plochy, na ktoré chcete použiť farby omietky zo vzorkovníka weber.color line a následne si vytvoríte vlastnú farebnú kombináciu fasády. Zvolené farby môžete jednoducho meniť iba kliknutím myši.

Aplikácia prináša reálny pohľad na váš rodinný dom alebo budovu v novom farebnom prevedení s omietkou a pomôže vám ušetriť peniaze vynaložené za nevhodne zvolené kombinácie farieb.

Vlastna farba omietky na rodinnom dome

2. Vyberte si modelový objekt

Pozrite si vzorové štúdie domov s farebnou omietkou, ktoré pre vás vypracovali architekti!

Vyberte si z viac ako 140 modelových objektov s možnosťou výberu rôznych farebných odtieňov omietok a kombinácii pre klasické, moderné, sanované objekty alebo rodinné a bytové domy a administratívne objekty. Farebná omietka je jednoduchý, rýchly a účinný spôsobom, ako oživiť vzhľad domu.

Modelovy priklad farebnej omietky na rodinnom dome