Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Čo ponúkame?

Spoločnosť Weber - Terranova patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch.

Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Weber - Terranova širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom TERRANOVA garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou.

Riešenia pre fasády

Riešenia - fasády

Dekorácia, vylepšenie, ochrana, zateplenie a oprava starých a nových fasád s použitím rôznych kombinácií vizuálov, farieb a štruktúr, s ohľadom na životné prostredie, architektonické štýly a národné dedičstvo.

Riešenia pre realizáciu obkladov, dlažieb a prírodného kameňa

Riešenia - obklady, dlažby, prírodný kameň

Lepenie všetkých typov obkladov a dlažieb na akýkoľvek typ podkladu, aplikácia dekoratívnych a technických škárovacích hmôt, ochrana proti vlhkosti a zvuková izolácia, pri zabezpečení komfortu a bezpečnosti aplikátora.

Riešenia pre podlahové systémy

Riešenia: podlahy

Kompletný súbor riešení na vyrovnávanie a dekoráciu podláh, ktoré sú kompatibilné so všetkými podkladmi a so všetkými typmi aplikácií: manuálnymi aj strojovými.

Riešenia založené na technických maltách

Riešenia: technické malty

Aby ste ušetrili čas bezpečnou a jednoduchou aplikáciou, naše riešenia Vám pomôžu spevňovať, kompletizovať, podložiť, ukotviť, pripojiť, vyhladiť, vyrovnať, zapečatiť a izolovať proti vode.