Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Prehľad zatepľovacích systémov weber.therm

Kontaktné zatepľovacie systémy weber.therm sú vytvorené na základe princípu zosúladenia fyzikálnych vlastností lepiacej stierky (malty), tepelnoizolačnej vrstvy použitej na zateplenie (polystyrénom alebo minerálnou vlnou), výstužnej stierky (malty), sklotextilnej mriežky, podkladného náteru a povrchovej úpravy zabezpečujúcej ochranu voči poveternostným vplyvom. Svojou funkciou zabezpečujú dokonalú tepelnú ochranu budovy a podstatnou mierou tvoria estetické stvárnenie fasády. 

Všetky kontaktné zatepľovacie systémy značky Saint-Gobain Weber sa volajú weber.therm a podľa druhu izolantu, lepiacej stierky a povrchovej úpravy ich delíme do jednotlivých podskupín. 

Čo ponúkame v oblasti kontaktných zatepľovacích systémov?

  • Širokú škálu zatepľovacích certifikovaných systémov s mnohými možnosťami povrchových úprav
  • Preškolenie realizačných firiem
  • Veľké množstvo referenčných stavieb, už zateplených budov
  • Vysokú kvalitu jednotlivých komponentov zatepľovacích systémov
  • Návrh skladby systému z hľadiska typu použitého izolantu - zateplenie polystyrénom alebo minerálnou vlnou
  • Návrh, výpočet a posúdenie hrúbky navrhnutého izolantu
  • Spoluprácu pri zabezpečení financovania vašej investície
  • Pomoc pri stanovení podmienok a kritérií pre výberové konania
  • Cenovú a materiálovú ponuku pre zateplenie vašho rodinného domu, bytovky, alebo novostavby

Prehľad zatepľovacích systémov weber.therm

Saint-Gobain Weber ponúka svojim zákazníkom osvedčené zatepľovacie systémy weber.therm s vydanými Vyhláseniami o parametroch. Systémy weber.therm vznikli premenovaním a doplnením pôvodných kontaktných zatepľovacích systémov.

V ponuke nájdete najpoužívanejšie zatepľovacie systémy na zateplenie všetkých typov budov

Všetky systémy splnia predstavy na kvalitný, cenovo dostupný, dlhoročnými skúsenosťami osvedčený a oku lahodiaci zatepľovací systém. Z hľadiska variabilnosti povrchových úprav, zrnitosti, štruktúry a farebnosti poskytujú zatepľovacie systémy wber.therm najväčší výber možností na slovenskom trhu. Každý zákazník si nájde riešenie podľa svojho vkusu a predstáv. Či ide o zateplenie novostavby, drevostavby, rodinného domu alebo bytovky, zatepľovací systém weber.therm ponúka riešenie pre použitie oboch variánt a to zateplenie polystyrénom aj minerálnou vlnou.

Vyše 20 rokov úspešného pôsobenia na slovenskom trhu a 117 rokov pôsobenia na trhoch v západnej Európe dáva naším zákazníkom záruky bezpečnosti, spoľahlivosti a spokojnosti.

Prehľad zatepľovacích systémov s použitím tepelnej izolácie z polystyrénu alebo minerálnej vlny

Prehlad zateplovacich systemov weber.therm odporucanych pri zatepleni domu polystyrenom alebo mineralnou vlnou

Rez kontaktným zatepľovacím systémom weber.therm

Rez kontaktnym zateplovacim systemom s pouzitim  polystyrenu na zateplenie

Doporučené hrúbky tepelnoizolačných dosiek pri zateplení polystyrénom alebo minerálnou vlnou

Hrubky teplelnoizolacnych dosiek pri zatepleni polystyrenom alebo mineralnou vlnou

Upozornenie pre zateplení budov ETICS

Kontaktné zatepľovacie systémy weber.therm majú presne určenú skladbu zloženú z konkrétnych výrobkov, ktoré na seba vzájomne nadväzujú a boli navrhnuté tak, aby v maximálnej možnej miere pozitívne ovplyvnili tepelnoizolačné charakteristiky zatepľovanej budovy a predĺžili jej životnost.
Nedodržanie skladby alebo zámena komponentov určených výrobcom je hrubým zásahom do charakteristiky systému, a tak vzniknutý produkt nie je certifikovaným systémov a výrobca za neho nenesie žiadne záruky.

Chystáte sa na zateplenie budovy?

Pripravili sme pre vás návod, ako na zatepľovanie krok za krokom a taktiež prehľad pre zateplenie budov jednotlivými produktami a samozrejme ponúkame prehľad dôvodov prečo sa dať na zateplenie domu, či bytového domu.